|
Uważam ,że powinniśmy się rozglądać tak czy inaczej za jakimś obrońcą środkowym (może to być ktoś komu kończy się kontrakt zagranicą grunt ,żeby miał doświadczenie) albo uregulować jakoś relacje z Vargą. Kokoszka jeżeli odejdzie na prawie Webstera będzie stracony dla Wisły zupełnie ,podobnie jeżeli zostanie (ja to bym go w ****u zawiesił na cały sezon niech się rozumu i szacunku uczy). Zauważcie ,że ta sprawa nie tylko jest emocjonująca, kontrowersyjna (zastosowanie prawa Webstera), ale ma też wiele takich tajemniczych wątków (do jakiego klubu odejdzie, kto wyłoży kasę , kto stoi za tym Kubackim).Może sam Leo nie jest jakoś w to wszystko zamieszany ale jeżeli się jakieś podejrzane typy kręcą koło reprezentacji to powinien jak najszybciej się takich ludzi pozbyć. Przecież taki menadżer jak Jan cośtam , ten od truskawek , to jak mu się nadarzy okazja ,żeby zarobić to nie wierze w to żeby przeszedł obok niej ot tak.
|