|
kluby ze wschodu Europy wogóle nie leża naszym zespołom teraz Soligorsk, dwa lata temu Dinamo Mińsk ograło bedace na fali Zagłebie,rok temu Ukraiński Dnipru ograł PGE,Wisłe Płock z pucharów wyeliminował Czernomorec Odessa,Kolejorz wyeliminowany został przez FC Kiszyniów a wczesniej przez Tereka Grozny,już nie wspomne o porazce Legii z Szachtarem czy Polonii Warszawa z Tobołem Kustanaj.TYLKO Biała Gwiazda potrafiła ograś Skonto Ryge !!!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.06.2008 o godz. 16:53.
|