Yaro1984 napisał(a):

|
Ja wcale nie twierdzilem ze Cracovia gra dobra pilke,powiem wiecej,gra bardzo slaba.Moze i macie najlepszych kopaczy w kraju ale zrozumcie ze na tle Europy to jest jednak miernota.Regularne baty od Legii juz o czyms swiadcza.Nie wroze nic dobrego po Waszej grze w pucharach,obym sie mylil...
|
A regularne baty od większości stawki naszej cudownej Ekstraklasy wróżą coś dobrego Waszej drużynie ?
Mogę się mylić ale nie sądzę,powiem więcej życzę dziś dużo szczęścia w meczu z Białorusinami na pewno Wam się przyda