Wyświetl pojedynczy post
quick
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: "Chce tu zostać..."

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 29.06.2008, 14:50
relacja live z wielkiego wydarzenia jakim będzie przegrana Cracovii z S.. coś tam
http://www.cracovia.pl/1b_live.php?n...x=0&id=348

Do boju S.. coś tam!

Cupiał , Bednarz , Skorża - 1906% poparcia!
Odpowiedz cytując