Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
quick
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: "Chce tu zostać..."
Offline
#
121
29.06.2008, 14:50
relacja live z wielkiego wydarzenia jakim będzie przegrana Cracovii z S.. coś tam
http://www.cracovia.pl/1b_live.php?n...x=0&id=348
Do boju S.. coś tam!
Cupiał , Bednarz , Skorża - 1906% poparcia!
quick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do quick
Znajdź inne posty napisane przez quick