Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 29.06.2008, 10:07
a swoja drogą w końcu nie doszli do porozumienia z Orange? mam racje czy coś przeoczyłem ?
Tak ogólnie wg. jak na polskie warunki to spółka Ekstraklasa daje rade szkoda tylko że w każdej sprawie są uzależnieni od PZPNu :/

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów