|
a swoja drogą w końcu nie doszli do porozumienia z Orange? mam racje czy coś przeoczyłem ?
Tak ogólnie wg. jak na polskie warunki to spółka Ekstraklasa daje rade szkoda tylko że w każdej sprawie są uzależnieni od PZPNu :/
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|