|
Korekty są konieczne i zapewne będą, Koronie i Jadze zostaną przedstawione zarzuty korupcyjne 1 lipca i pewnie wylecą z ligi , za ich miejsce wskoczy Polonia Bytom i pewnie.... Znicz Pruszków . Chyba że dojdzie do sytuacji z poprzednego sezonu gdy Zagłębie Sosnowiec gralo cały sezon 'o nic ' .
Poza tym Groclin raczej zagra pod szyldem Pogoni Szczecin .
|