Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 29.06.2008, 10:01
Korekty są konieczne i zapewne będą, Koronie i Jadze zostaną przedstawione zarzuty korupcyjne 1 lipca i pewnie wylecą z ligi , za ich miejsce wskoczy Polonia Bytom i pewnie.... Znicz Pruszków . Chyba że dojdzie do sytuacji z poprzednego sezonu gdy Zagłębie Sosnowiec gralo cały sezon 'o nic ' .
Poza tym Groclin raczej zagra pod szyldem Pogoni Szczecin .