Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 29.06.2008, 09:57
poczekajmy do 1 lipca, mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i będziemy wiedzieć więcej na temat składu Ekstraklasy. a co do tej piłki, ciekawe co za "Oficjalną Piłkę Ekstraklasy" wymyślą?