Wyświetl pojedynczy post
Ricken
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: A-ów >D3<

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 29.06.2008, 06:55
qqbaa napisał(a):Wyświetl post
Wyjeżdżam do Glasgow na kilka miesięcy i wybieram się na mecze Celtiku. Jak tamtejsi kibice zareagują na koszulke Wisły ? Mogą być jakieś problemy czy raczej mamy pokojowe stosunki ?
Osobiście radzę zabrać koszulkę Lechii Też w biało zielone pasyMoże się nie skapną
Odpowiedz cytując