qqbaa napisał(a):

Wyjeżdżam do Glasgow na kilka miesięcy i wybieram się na mecze Celtiku. Jak tamtejsi kibice zareagują na koszulke Wisły ? Mogą być jakieś problemy czy raczej mamy pokojowe stosunki ?
|
Osobiście radzę zabrać koszulkę Lechii


Też w biało zielone pasy

Może się nie skapną
