Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 29.06.2008, 00:11
Tak na szybko zrobilem tabelke Ekstraklasy w nowym sezonie.

EKSTRAKLASA:

1. Wisla Kraków
2. Cracovia Kraków
3. Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
4. GKS Bełchatów
5. Górnik Zabrze
6. Jagiellonia Białystok
7. Korona Kielce
8. Lech Poznań
9. Lechia Gdańsk
10. Legia Warszawa
11. ŁKS Łódź
12. Odra Wodzisław Śl.
13. Piast Gliwice
14. Ruch Chorzów
15. Śląsk Wrocław
16. Arka Gdynia


Kiedys mowilo sie ze (2-3 sezony temu) ze 2 liga jest ciekawsza od 1 ,oczywyscie birorac aspekty kibicowskie itd..Teraz widzimy ze juz praktycznie same uznane ekipy (no oprocz Odry,Grodziska ) i praktycznie w kazdej kolejce dobre mecze.
Ew jesli spuszcza Korone to wejdzie Znicz ,a to raczej pewne ,ale Ekstraklaa i tak wyglada juz porzadnie,brakuje tam mi jeszcze tylko Pogoni Szczecin i Widzewa a to juz wogle byl by hardcore
WISŁA KRÓLOWA POLSKI