Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
Pavay
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice Małe
Offline
#
55
28.06.2008, 22:26
Ricken
napisał(a):
Wie ktoś jak wygląda sytuacja w Kryspinowie
Wybieramy się jutro z kumplami
Wejście za 5 zł (niekiedy za darmo) piwo również 5
woda czystsza niż rok temu, narazie średnio ciepła. Ludzi w tygodniu mało, wiecej swobody się ma. Rowerki, kajaki, boiska do siatki, bary, i co najważniejsze.... dziewczyny
„skoro środek pirotechniczny jest bezpieczny dla gumowej tratwy bez ryzyka jej uszkodzenia, to jest też bezpieczny na betonowej trybunie, w rozsądnej odległości od grup kibiców”
Pavay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pavay
Znajdź inne posty napisane przez Pavay