Wyświetl pojedynczy post
szczaq21
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 28.06.2008, 21:31
nie wiem czy było więc wrzucam:
Ekstraklasa SA informuje, że od 1 lipca 2008 roku oficjalnym i wyłącznym dostawcą piłek dla Ekstraklasy będzie firma PUMA Polska.

Umowa pomiędzy Ekstraklasą SA a PUMA Polska Sp. z o.o. będzie obowiązywała w sezonach 2008/2009 oraz 2009/2010.

Konferencja prasowa połączona z prezentacją Oficjalnej Piłki Ekstraklasy odbędzie się 22 lipca 2008 roku w Warszawie.