pawelo84 napisał(a):

|
Singlar będzie ciekawym grajkiem bo ma w Pucharze UEFA więcej meczy rozegranych niż większośc naszych zawodników, pozatym nie oszukujmy się grał w drużynie silniejszej ( niewiele ale jednak) od Wisły. Typuje że wreszcie Baszczyński usiądzie na ławie w tym sezonie.
|
Rzadko się z Tobą zgadzam ale poniekąd masz rację. Właśnie takich graczy Wisła powinna szukać, obytych w pucharze UEFA, bo niestety na chwilę obecną o piłkarzy ze stażem w Lidze Mistrzów Wiśle będzie niezwykle ciężko. Szkoda tylko, że na razie cisza o piłkarzach ofensywnych ale dopiero początek transferowej zawieruchy i mam nadzieję, że Wisła wzmocni swoją siłę ofensywną, a Singlar będzie tylko jednym z kilku nowych klasowych graczy jak na Wiślackie warunki.