Wyświetl pojedynczy post
bigi333
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: sie znamy?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 28.06.2008, 15:05
Wisła potrzebuje wzmocnień na pozycji bramkarza (może ten Serb), lewego obrońcy i rozgrywającego. A uzupełnień na środku obrony (Varga?), prawej obronie (Singlar, lepszego nam nie potrzeba) i skrzydle (Gołoś?).

Bramkarza potrzebujemy, z Mariuszem jest trochę jak z naszymi hokeistami - za dobry na 2 ligę (nasza OE), a za słaby na 1 ligę (Europejskie Puchary). A stwierdzenie że jest ligowym średniakiem jest "lekko" przesadzone bo lubi zrobić jakiegoś klopsa ale bądź co bądź często ratuje nas przed utratą bramki i jest jednym z najlepszy bramkarzy ligi. O lewej obronie trąbie już od dawna. Ludzie przecież my nie mamy lewego obrońcy! Piotr Brożek to obrońca z przymusu, napewno nie na Ligę Mistrzów a Diaz dopiero co do nas przyjechał, on musi się nauczyć Europejskiego stylu gry, zaaklimatyzować się, narazie widać że ma potencjał ale mnie jakoś strasznie nie zadziwił. Ale tu nie widać żadnego zaangażowania ze strony Bednarza, pewnie Skorża nie potrzebuje lewego obrońcy, oby się na tym nie przejechał. Rozgrywający jest potrzebny i powinien to być cel nr 1 tego okienka, Garguła mnie nie przekonuje, gdybym miał do wyboru jego i Iwańskiego wziąłbym tego drugiego. Majewski za drogi, nieciekawie to wygląda - albo za duże pieniądze przyjdzie Garguła bez formy, albo wynalazek z zagranicy albo co najbardziej prawdopodobne zostaniemy z Jirsakiem. Ten sezon będzie inny od tamtego będziemy już od początku walczyli na dwóch frontach, potrzebujemy szerokiej kadry i w tym sezonie niemożliwe będzie już granie dwoma stoperami przez cały sezon (tym bardziej że Głowacki miał w zeszłym sezonie za mało kontuzji oby w tym nie "nadrobił" zaległości). Jeśli Kokoszka zostanie to Varga powinien zostać stoperem i mamy 4 środowych obrońców (Cleber, Głowa, Varga, Kokos), ale jeśli zabrakłoby Kokoszki to potrzebujemy jeszcze jednego stopera i pewnie będzie nim jakiś solidny obrońca podpisany za darmo, moim marzeniem jest Hernani ale trzeba za niego dać 400 tys Euro, byłby on idealnym zastępcą Clebera. Na prawą obronę kandydata już mamy, solidny obrońca do rywalizacji z Baszczem, bardzo szybko się dogadali w sprawie kontraktu więc pewnie nie ma wygórowanych żądań, jeśli badanie będą OK. to w poniedziałek pewnie podpiszą kontrakt. Na skrzydło też potrzebujemy uzupełnienia, dwóch zawodników nie rozegra całego sezonu, Gołoś powinien być wystarczający, marzy się Kosowski to byłoby wzmocnienie a nie uzupełnienie, ale podpisanie go jest bardzo mało prawdopodobne. Dlaczego nie wymieniłem napastnika? Największym wzmocnieniem w napadzie będzie Niedzielan, bo na LM gramy jednym napastnikiem a jego już mamy (Paweł Brożek), a na OE wystarczy Brozio, Wtorek, Boguski i młody Małecki, a jest jeszcze przecież Kmiecik i ew. Dawidowski, dla spokoju mogli wziąść jeszcze Ćwielonga ale dobrze zrobili, niech się ogrywa.

Cieszy podpisanie kontraktu z Głową i z Brożkiem. Według mnie to narazie wszystko idzie z planem. Podpisaliśmy kontrakt z Głowackim (co wielu uważało za główny cel tego okienka), podpiszemy z Brożkiem, sprzedaliśmy Dudkę a okienko się jeszcze nawet nie zaczęło. Czuję że Bednarz działa po cichu. Więc nie panikujmy!

PS. Dobrze że wypożyczamy młodych, jeszcze lepiej że nasz wychowanek może trafić do Śląska.
Ostatnio edytowane przez bigi333 : 28.06.2008 o godz. 15:14.
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto

...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...

KLIKAJ TUTAJ CODZIENNIE
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund

Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań
Odpowiedz cytując