Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
huon123
Junior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1070
28.06.2008, 11:00
http://sport.onet.pl/0,1248711,1778619,wiadomosc.html
Co rok głupi człowiek się łudzi że będzie inaczej i co rok jest to samo...
Powód: Polecam post # 1454 i dalszą dyskusję
Ostatnio edytowane przez dorotja : 28.06.2008 o godz. 11:09.
huon123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do huon123
Znajdź inne posty napisane przez huon123