Wyświetl pojedynczy post
waks
Junior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1060
Stary 28.06.2008, 09:06
Dzis w PS jest duzy artykuł jak to Legia nie moze dogadac sie ze swoja "gwiazda" Vukovicem, rowniez mozna to przeczytac na Onecie (a Onet to Krakowska firma) czyzby spisek?!!!)

Mnie dziwi ze Wasz Cupiał w momentach kiedy wydaje sie ze jestescie na najlepszej drodze do duzych sukcesow (europejskich) po raz kolejny wycofuje sie rakiem.
Odpowiedz cytując