Dzis w PS jest duzy artykuł jak to Legia nie moze dogadac sie ze swoja "gwiazda" Vukovicem, rowniez mozna to przeczytac na Onecie (a Onet to Krakowska firma) czyzby spisek?!!!

)
Mnie dziwi ze Wasz Cupiał w momentach kiedy wydaje sie ze jestescie na najlepszej drodze do duzych sukcesow (europejskich) po raz kolejny wycofuje sie rakiem.