Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
usiu
Schodowicze'05
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka
Offline
#
53
27.06.2008, 20:52
dzieki za wyczerpujaca odpowiedz, podejrzewam ze teraz tam sie infrastruktura polepszyla
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
usiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do usiu
Znajdź inne posty napisane przez usiu