Baala napisał(a):

A niektórzy przepowiadali że z Młodej ekstraklasy nikt nie ma szansy przebić sie nawet do 23 osobowej kadry
|
To byłby chichot historii gdyby Dawidowski po tych wszystkich latach bluzgów nagle stałby się naszą ostoją. Chyba wszyscy byśmy chcieli żeby chociaż jeden sezon Tomek zagrał taki jaki powinien. Wielka szkoda te wszystkie perypetie związane z przewlekłą kontuzją zniszczyły karierę temu chłopakowi. Szkoda bo jak przychodził do Wisły to był bardzo obiecującym i ciekawym zawodnikiem.
Mnie szczególnie w pamięci utkwiła taka relacja chyba z 2004 z jednego z treningów ,jeszcze za Kasperczaka , gierka "żółci" atak -Frankowski ,Żurawski ;"niebiescy" atak -Kuźba , Dawidowski. Wisła to miała ławkę.