Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1021
Stary 27.06.2008, 19:32
1.Dziwi mnie ,ze rok temu dostalismy Cwielonga w rozliczeniu za dlugi z Ruchem ,i w sumie ten pilkarz dalej za darmo gra w Ruchu(Ruch mu chyba placi pensje).Moglibysmy Cwielonga sciagnac ( bylaby alternatywa za Pauliste) a sciagamy Golosia ,ktory nie dosc ze slabszy to mozna by go sprzedac Gornikowi ,ktory by go chcial w skladzie ,troche sie to kupy nie trzyma
2. 100 tys euro za Randjelovica ,jak dla mnie brac go bo to prawie za darmo .Dziennikarze chyba wyczuli ze chcemy kogos z Crvenej Zvezdy i zeby podgrzac atmosfere pwoiedzieli ze to Basta a to chodzilo widac o tego goalkeepera
3 Jak podpiszemy kontrakt z Singlarem to juz raczej Bartczaka nie zobaczymy i dobrze bo zostanie kasy
4 Kase z Dudki przeznaczyc na Gargule , bo lepszego ofensywnego pomocnika chyba miec w naszych warunkach nie bedziemy
Odpowiedz cytując