Wyświetl pojedynczy post
Szczurek_PB
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Bytom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 27.06.2008, 15:34
Termin posiedzenia Komisji

Znamy termin posiedzenia Komisji Odwoławczej ds. Licencji przy PZPN.


2 lipca 2008 (środa), o godz. 11:30 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej przy ul. Miodowej 1 w Warszawie odbędzie się posiedzenie Komisji Odwoławczej ds. Licencji przy PZPN. Na tymże posiedzeniu zostanie ponownie rozpatrzony wniosek o przyznanie Polonii licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2008/2009.

poloniabytom.com.pl


sadowski nie będzie mógł juz niczego wymyslec, bo Polonia spełnia wszystkie warunki do otrzymania licencji. Więc... chyba bedzie musiał oddac komuś kase, bo raczej sam od siebie nie walczy jak lew o to zeby Polonia nie dostała licencji.
A swoja droga, termin mial do 2 lipca, wiec oczywiscie musial zwolac posiedzenia na 2 lipca...
wredny skutasiały staruch...
"Od chwili tej do końca świata,
...w pamięci ludzkiej będziem żyć:
my, wybrańców garść,
...kompania braci"
W.Szekspir

Drink up me Hearties Yo Ho!

You can't always get what You want