Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 27.06.2008, 13:30
Pamietam jak przy odejściu Kosy pisałem, że odchodzi do lepszej sportowo ligi. To się śmiali
Ale dla pocieszenia napiszę, że z 2 portugalską idziemy łeb w łeb
..