Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Londyn
Offline
#
187
27.06.2008, 12:37
Paz może i tak mówi, ale nie spodziewałbym się po piłkarzu szukającym klubu czegoś innego. Przecież nie będzie wszędzie rozgłaszał, że oblał testy medyczne, bo to by było finansowe samobójstwo.
Clapham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clapham
Znajdź inne posty napisane przez Clapham