Co za różnica, że odwiesili ten śmieszny zakaz? Jaką moc na innych stadionach miał zakaz nałożony przez jeden klub?
Co do Paza to różne wersje są. Nasi mówią, że miał kontuzję (jakiś stary uraz z kostką chyba), Paz mówi że nawet testów nie przechodził i nie dogadali się co do kontraktu w ostatniej chwili.