Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
SZAJBA
Member
Od: 12.2005
Offline
#
51
27.06.2008, 11:18
Nad Rabą w Dobczycach. I wcale Raba nie jest brudna jak niektórzy moi poprzednicy powiedzieli
<<
DoB
c
ZyCe
<--- Tu RzĄdZą WISŁY KiBICe >>
SZAJBA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SZAJBA
Znajdź inne posty napisane przez SZAJBA