Wyświetl pojedynczy post
SZAJBA
Member
 
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 27.06.2008, 11:18
Nad Rabą w Dobczycach. I wcale Raba nie jest brudna jak niektórzy moi poprzednicy powiedzieli
<< DoBcZyCe <--- Tu RzĄdZą WISŁY KiBICe >>
Odpowiedz cytując