Wyświetl pojedynczy post
DYRU
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 27.06.2008, 11:10
carpenter w niedziele wchodziłem i buliłem 7 zł. moze w tygodniu tak nie pilnują?/nie wiem nie jeżdżę w tygodniu. moze jakiś bonus zrobili ze wzgledu na topielców
sensej nie wiem nic na temat busów. my jak jezdzimy do Tatralandii to samochodami. domki trzeba wczesniej rezerwowac ale luknij na strone bo jakies tam "last minet" było ostatnio jak wchodziłem czyli wczoraj ja sie tam wybieram ponownie jutro ze znajomymi na kilka fur. wypad całodzienny. co do noclegu to tak jak napisał "W" namio, albo szukac prywatnej kwatery. kwatery są po drodze jak sie jedzie droga przez góry. nzaków jest troche więc zajechac i zapytać.
Kurt C. ja jezdże tylko w lecie i interesuja mnie raczej zjezdzalnie chociaż Rużomberok z tego co piszesz też ciekawy wiec moze sie wybiore w przyszłym miesiacu
pozdrawiam
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując