Co do Paza to mozecie go brac, to solidny grajek. Urban byl na tak ale medycy na nie...coz jak zwykle cos pokielbasili. Prawie jak z "Tejksiurem" w Grodzisku

Wystarczy poczytac informacje na temat tego grajka by wiedziec ze na nasza lige wystarczy a i puchary nie powinny byc problemem....wiadomo jaki poziom ogolny u Nas w 1 lidze a u nich w 2 . Astiz ma wiele racji... Szkoda ze go juz u Nas nie ma...:(
Teraz drodzy Wislacy mam dla Was wiadomosc ktora poruszyla wszystkich...jedni sie onanizuja ze szczescia a jeszcze inni wiedza o co chodzi....uwaga....
""Od lipca br. KP Legia Warszawa wznawia organizowanie wyjazdów na mecze piłki nożnej dla zorganizowanych grup kibiców"
Teraz czytanie komentow na stronach mojego klubu nabiera innego wymiaru
PS: Jeszcze ciekawostka Z Onetu na temat Lewandowskiego :"...I w tym gronie były największe kluby - Wisła, Legia,
Cracovia i Groclin"
Od kiedy ?
