Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 27.06.2008, 11:09
Co do Paza to mozecie go brac, to solidny grajek. Urban byl na tak ale medycy na nie...coz jak zwykle cos pokielbasili. Prawie jak z "Tejksiurem" w Grodzisku Wystarczy poczytac informacje na temat tego grajka by wiedziec ze na nasza lige wystarczy a i puchary nie powinny byc problemem....wiadomo jaki poziom ogolny u Nas w 1 lidze a u nich w 2 . Astiz ma wiele racji... Szkoda ze go juz u Nas nie ma...:(

Teraz drodzy Wislacy mam dla Was wiadomosc ktora poruszyla wszystkich...jedni sie onanizuja ze szczescia a jeszcze inni wiedza o co chodzi....uwaga....

""Od lipca br. KP Legia Warszawa wznawia organizowanie wyjazdów na mecze piłki nożnej dla zorganizowanych grup kibiców"

Teraz czytanie komentow na stronach mojego klubu nabiera innego wymiaru

PS: Jeszcze ciekawostka Z Onetu na temat Lewandowskiego :"...I w tym gronie były największe kluby - Wisła, Legia, Cracovia i Groclin"
Od kiedy ?
Ostatnio edytowane przez kreseq : 27.06.2008 o godz. 11:17.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie