Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline
#
49
27.06.2008, 10:43
Moze w tygodniu jest za malo ludzi.Wchodzilem o 11, wychodzilem o 14 i nikogo na bramce nie bylo :/
carpenter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carpenter
Znajdź inne posty napisane przez carpenter