Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline
#
46
27.06.2008, 10:10
Nie bylem o 4 rano tylko o 11. Wiem ze w sezonie na Kryspinowie sa oplaty, ale ten chyba sie jeszcze nie rozpoczal (sam bylem zdziwiony).
carpenter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do carpenter
Znajdź inne posty napisane przez carpenter