Wyświetl pojedynczy post
usiu
Schodowicze'05
 
 
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 27.06.2008, 09:34
M.C (nowy kleparz) napisał(a):Wyświetl post
Ja byłem...Spędzałem tam wakacje chyba z 5 lat z rzędu...Jakbyś miał jakieś pytania,pisz!!

wybieram sie tam na pare dni w polowie Lipca

chcemy wynajac jakies kwatery badz domek na 5 osob

w ogole jak tam jest pod wzdledem infrastruktury?

imprezy, restauracje, ladne plaze sa?

walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując