M.C (nowy kleparz) napisał(a):

|
Ja byłem...Spędzałem tam wakacje chyba z 5 lat z rzędu...Jakbyś miał jakieś pytania,pisz!!
|
wybieram sie tam na pare dni w polowie Lipca
chcemy wynajac jakies kwatery badz domek na 5 osob
w ogole jak tam jest pod wzdledem infrastruktury?
imprezy, restauracje, ladne plaze sa?
