|
Już ktoś Ci napisał że jak z Ciebie taki fanatyk i prawdziwy kibic to nie będziesz miał problemów z dojechaniem do Tarnowa bądz Chorzowa.
Chodzi właśnie o to że po meczach w Tar / Cho okaże się kto tak na prawdę ma Wisłę w sercu. Bo zaliczyć wszystkie mecze przy Reymonta to za przeproszeniem byle głupek potrafi.
Coś Ty taki dziwny, jak się nie da u nas to się nie da.
Bez odbioru
Ostatnio edytowane przez e : 27.06.2008 o godz. 09:10.
|