Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 27.06.2008, 08:50
Już ktoś Ci napisał że jak z Ciebie taki fanatyk i prawdziwy kibic to nie będziesz miał problemów z dojechaniem do Tarnowa bądz Chorzowa.
Chodzi właśnie o to że po meczach w Tar / Cho okaże się kto tak na prawdę ma Wisłę w sercu. Bo zaliczyć wszystkie mecze przy Reymonta to za przeproszeniem byle głupek potrafi.

Coś Ty taki dziwny, jak się nie da u nas to się nie da.

Bez odbioru
Ostatnio edytowane przez e : 27.06.2008 o godz. 09:10.
Odpowiedz cytując