Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#975
Stary 26.06.2008, 20:48
Powiem Wam tak: Legia bierze bez testów jakieś Aranbucośtam(prawie jak Bourbar), Balbina czy inne wynalazki - co z tego ma? Zazwyczaj nic, oprócz straconej kasy.
Kiedyś brali Juniory, Alcantary, itd, też za grube pieniądze, więc może zamiast krytyki poklask w kierunku Jacka Bendarza.
Wiadomo, niektórych graczy nie powinno się już testować, ale jeśli mówimy np. o 6. zespole ligi czeskiej to czemu nie. Nie każdy tam musi nadawać się do gry w Wiśle, a i Skorża nie szuka "dobrego obrońcy", "dobrego pomocnika" czy "dobrego napastnika". Szuka kogoś, kto będzie odpowiadał jego kryteriom.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując