Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
Kyno
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)
Offline
#
35
26.06.2008, 15:01
A ja, jak co roku polecam basen w tarnowskich Mościcach
Kyno
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kyno
Znajdź inne posty napisane przez Kyno