Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
|Q|
Junior Member
Od: 06.2008
Offline
#
946
26.06.2008, 14:37
Konrad.
napisał(a):
czyli rozumiem, że Głowacki i wkrótce Brożek, date zawarcia kontaktu będą mieć liczoną od 26 czerwca?
Zgadza się
|Q|
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do |Q|
Znajdź inne posty napisane przez |Q|