Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 26.06.2008, 12:40
A to co?
Jakaś netowa odmiana "Faktu"?

Dawno w tematach transferowych nie czytałem podobnych głupot, zważywszy, że tekst jest z dzisiejszą datą.
Odpowiedz cytując