tofik napisał(a):
|
Garguła to jest gwiazda jednej rundy. Daliby sobie spokój z nim. Jeszcze kwota za niego jest z kosmosu. Trzeba by poważnie upaść na głowę, żeby tyle wydać na niego. Pewnie byłby to cały budżet transferowy...
|
Dokładnie. Ja Gargułę jeśli już, to widziałbym na pozycji lewego skrzydłowego. Jednak taki lewy pomocnik, który był dobry, ale rok temu i to za taką kasę to raczej nie

Podobno rozmawiamy z wieloma piłkarzami zza granicy, więc trzeba być dobrej myśli. Dudka odszedł, więc jakieś gotówkowe transfery powinny być.