Wyświetl pojedynczy post
couch
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#906
Stary 26.06.2008, 11:31
tofik napisał(a):
Garguła to jest gwiazda jednej rundy. Daliby sobie spokój z nim. Jeszcze kwota za niego jest z kosmosu. Trzeba by poważnie upaść na głowę, żeby tyle wydać na niego. Pewnie byłby to cały budżet transferowy...
Dokładnie. Ja Gargułę jeśli już, to widziałbym na pozycji lewego skrzydłowego. Jednak taki lewy pomocnik, który był dobry, ale rok temu i to za taką kasę to raczej nie Podobno rozmawiamy z wieloma piłkarzami zza granicy, więc trzeba być dobrej myśli. Dudka odszedł, więc jakieś gotówkowe transfery powinny być.

Odpowiedz cytując