Wyświetl pojedynczy post
mcselon
Junior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: Szczecinek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 26.06.2008, 10:28
Kapitan Wisły - Arkadiusz Głowacki zostaje w Wiśle! Zawodnik uzgodnił warunki nowego kontraktu z krakowskim klubem.

Głowackiemu umowa kończyła się 31 grudnia 2008 roku. Od 1 lipca mógł podpisać kontrakt z dowolnym klubem. Od kilku miesięcy toczyły się jednak intensywne rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu z Wisłą. Już wydawało się, że do porozumienia nie dojdzie, ale do przełomowych rozmów doszło we wtorek pomiędzy dyrektorem sportowym Wisły Jackiem Bednarzem i menedżerem zawodnika - Bartłomiejem Bolkiem.

za interia.pl
Bayakasha respect!
Odpowiedz cytując