Wyświetl pojedynczy post
Flamaster
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 26.06.2008, 09:17
Teraz dopiero będziecie mogli popłakać nad brakiem transferów, jeżeli do rozpoczęcia ligi nic się nie zmieni. Ja osobiście wątpie w taki scenariusz, lecz nigdy nie wiadomo.

Plan A sezonu transferowego, został wykonany. Klub otrzymał zastrzyk gotówkowy, z którego część zostanie przeznaczona na wzmocnienia.

2 miliony euro za Dudkę. Czy to mało? Uważam, że nie. Biorąc pod uwagę kiepski występ na Euro, oraz średnią dyspozycję w lidze, trząsłem się ze strachu, że ewentualni kontrahenci uciekną. Jak widać, znalazł się naiwny.


Cele na przyszłe tygodnie, wg. Flamastra :

-Pozyskanie Hernaniego lub Jodłowca

-Olanie transferu Szymona Pawłowskiego. Po co ściągać Szymka, kiedy klub płaci ogromne pieniądze Łobodzińskiemu? 0 rozrzutności, on grać potrafi, co wielokrotnie pokazywał.

-Próba wyciągnięcia Ediego Andradiny z Korony Kielce. Kiedyś, kiedyś bardzo podobała mi się jego gra w Pogoni Szczecin. Podobno Wisła była nawet zainteresowana, lecz Ptak był nieugiety. Teraz, w miejscu Paulisty. Czemu nie?

-Zajęcie się młodzieżą.
Odpowiedz cytując