Crobat napisał(a):

ale woda zajebista
|
Woda już ciepła itd.. tyle że coraz więcej śmieci tam jest i co najgorsze pływa.. :/
Tylko czekać aż któryś z matołów co robią skoki do wody na rowerach kark skręci. No ale własciwie to ich sprawa..
wisłaWieczysta napisał(a):

ja polecam Bagry... bardzo miło
|
Mnie zawsze ten bagienny i mulasty smród odrzucał od nich.