Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
usiu
Schodowicze'05
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka
Offline
#
23
26.06.2008, 08:48
W
napisał(a):
Jeszcze jest zalew koło Jaworzna.
tez elegancko
to tam, gdzie nurek wystepowal?
http://pl.youtube.com/watch?v=fy0JVXEQ1ko
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
usiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do usiu
Znajdź inne posty napisane przez usiu