Wyświetl pojedynczy post
usiu
Schodowicze'05
 
 
Od: 12.2002
Skąd: madafaka rozmywaka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 26.06.2008, 08:48
W napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jest zalew koło Jaworzna.
tez elegancko

to tam, gdzie nurek wystepowal?

http://pl.youtube.com/watch?v=fy0JVXEQ1ko

walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując