|
Miało być Lazio, Sampdoria, Napoli ewentualnie kluby Premiership. Wyszło jak zawsze, podrzędny klub Ligue 1.
Dudka widocznie stęsknił się za małomiasteczkowym charakterem Wronek i przechodzi do 40 tys Auxerre.
No ale cóż niech spróbuje zagranicznego chleba jak się tak upiera.
Dudka idzie do Auxerre, Brożek podpisuje nowy kontrakt. Zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej.
|