Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#870
Stary 26.06.2008, 08:46
Miało być Lazio, Sampdoria, Napoli ewentualnie kluby Premiership. Wyszło jak zawsze, podrzędny klub Ligue 1.
Dudka widocznie stęsknił się za małomiasteczkowym charakterem Wronek i przechodzi do 40 tys Auxerre.
No ale cóż niech spróbuje zagranicznego chleba jak się tak upiera.

Dudka idzie do Auxerre, Brożek podpisuje nowy kontrakt. Zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej.
Odpowiedz cytując