Wyświetl pojedynczy post
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 26.06.2008, 08:21
Cytat:
W środę wieczorem Dariusz Dudka podpisał czteroletnią umowę z francuskim Auxerre. Francuzi zapłacili Wiśle Kraków około 2 mln euro - informuje "Przegląd Sportowy"
- Czy od dawna widziałem Dudkę w swoim zespole? Tak, zainteresowaliśmy się nim już dwa lata temu. Wówczas jednak nie doszło do transakcji. Rok później wróciliśmy do tematu transferu, ale ponownie nie udało nam się osiągnąć porozumienia z Wisłą. Oglądaliśmy go łącznie w kilkunastu meczach, i w Wiśle i w reprezentacji. Jego gra nie ma więc przed nami żadnych tajemnic – powiedział trener Auxerre Jean Fernandez.
Więcej w "Przeglądzie Sportowym"
Odpowiedz cytując