Wyświetl pojedynczy post
MatixNH
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 26.06.2008, 08:07. :)
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze to moim zdaniem brzegi są byłem już na Kryspinowie i na przylasku ale jakoś najbardziej mi brzegi do gustu przypadły raz że nie tak daleko a dwa to że nie ma tam tak multum ludzi. A baseny to tak jak Malvivente napisał only Wisła Polfa i Clepardia jeszcze godna polecenia jest krakowianka w hucie ale moim zdaniem za dużo judaszów z kałuży się tam kręci (myje ).
Ee tam ja chodze tam często z ekipą z mojego byłego gim i tam lajtownie jest.. czasem się kręcą różne kozaczki ale to powuem że jak nie z Wisły to częściej już z hutnika a nie pasów ;PP a tak to z każdego klubu ludzie są .., rozróby nikt żadnej nierobi , przynajmniej ja niewidzialem żadnej a siedze od otwarcia do zamknięcia jak już przyjde ;PP w tygodniu elegancko jest miejsc bardzo dużo.. bufecik jest ;D a w weekendy się tylko zdaża że jest bardzo dużo ludzi ale w tygodniu zdecydowanie polecam ;D pozdro Wiślaccy pływacy xDD
Odpowiedz cytując