Najlepsze to moim zdaniem brzegi są byłem już na Kryspinowie i na przylasku ale jakoś najbardziej mi brzegi do gustu przypadły raz że nie tak daleko a dwa to że nie ma tam tak multum ludzi. A baseny to tak jak Malvivente napisał only Wisła Polfa i Clepardia jeszcze godna polecenia jest krakowianka w hucie ale moim zdaniem za dużo judaszów z kałuży się tam kręci (myje

).