Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 26.06.2008, 00:02
PvD napisał(a):Wyświetl post
no widzisz, jakoś do tej pory "barw' firmy nie zmieniłem, a jestem w niej od początku
no widzisz, nie narzekam, ciągle w jednym miejscu
pewnie z rok już tam sie trzymasz

Cytat:
i to mnie przeraża ,ale stadion w obecnych czasach jest miejscem dla wszystkich
W czasach, których pewnie nie pamiętasz tez był dla wszystkich, tylko ludzie jacyś mniej strachliwi byli - nikogo to nie przerażało
Reszta twojej wypowiedzi nie nadaje się nawet do komentarza. Myślę, że na tym koniec tej nic nie przynoszącej wymiany zdań (chyba, że nie możesz sie powstrzymać).
Odpowiedz cytując