PvD napisał(a):

no widzisz, jakoś do tej pory "barw' firmy nie zmieniłem, a jestem w niej od początku
no widzisz, nie narzekam, ciągle w jednym miejscu
|
pewnie z rok już tam sie trzymasz
Cytat:
i to mnie przeraża ,ale stadion w obecnych czasach jest miejscem dla wszystkich
|
W czasach, których pewnie nie pamiętasz tez był dla wszystkich, tylko ludzie jacyś mniej strachliwi byli - nikogo to nie przerażało

Reszta twojej wypowiedzi nie nadaje się nawet do komentarza. Myślę, że na tym koniec tej nic nie przynoszącej wymiany zdań (chyba, że nie możesz sie powstrzymać).