Zbychu napisał(a):

Przeczytałem dzisiaj w telegazecie TVP1 s.204 iż w dniu meczu o Superpuchar Polski(transmisja w dwójce) ma ruszyć Magazyn Ekstraklasy a w nim relacji z meczy,analizy,komentarze i tu cytat ,,inne smaczki" a to wszystko na najwyższym poziomie.
Szykuje się konkurencja dla c+
|
Jak sie ciesze ze odebrano TVN-nowi mozliwosc komentowania ligi,bo tak zalosnie ukierunkowanego w strone jednego klubu (kazdy chyba wie ) programu to niewidzialem.
Oby TVP dala rade,wole juz Szpakowskiego i Piechniczka niz tych znawcow z Legii.