Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 25.06.2008, 22:26
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak jest na Bagrach? Duzo ludzi Woda w miarę czysta?

no troche ludzi jest ale bez jakiegoś dramatu.

woda jest czysta - jest wytyczony rejon jest strzeżona plaża
Odpowiedz cytując