Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
14
25.06.2008, 22:26
mb_1906
napisał(a):
Jak jest na Bagrach? Duzo ludzi
Woda w miarę czysta?
no troche ludzi jest ale bez jakiegoś dramatu.
woda jest czysta - jest wytyczony rejon jest strzeżona plaża
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta