Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#399
Stary 25.06.2008, 22:24
To trzeba przyjąć do wiadomości i przwyknąć.Niemcy mogą grać padlinę, ale zawsze będą wysoko.
Ciężko to wytłumaczyć. Pokonują przeciwników jak nie umiejętnościami to pracą zespołową. Jedyna, drużyna, która ich w tym przewyższa to Brazylia.
..
Odpowiedz cytując