Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 25.06.2008, 22:20
Jakiś shoutboxik. Może to powstrzymałoby ludzi od jedno zdnaiowych bzdur w temacie transferowym. W innym to rozumiem, ale tam jednak mieli się ludzie wykazywać.
..
Odpowiedz cytując