Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
gruby88z-ne
Junior Member
Od: 02.2008
Skąd: Zakopane
Offline
#
9
25.06.2008, 22:00
Polecam Czorsztyn....moze troche dalej od Krk. ale jest warto...tylko woda troche jeszcze zima(w koncu to Podhale)
gruby88z-ne
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gruby88z-ne
Znajdź inne posty napisane przez gruby88z-ne