Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
tomasz1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: szwecja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 25.06.2008, 21:31
U mnie tez nie bylo!
Pokazywali turasow w Stockholmie!
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując