Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Banita
Od: 05.2007
Skąd: Nowa-Huta !
Offline
#
7
25.06.2008, 21:26
ostatnio dwóch typków po 22lata na Kryspinowie się utopiło i jeden dzieciak 4lata nad zalewem w Hucie .. tyle wiem, a co do kąpielisk to polecam Brzegi !
i Krakowianke ! ... eLo.!
Armia_Białej_Gwiazdy_NH
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Armia_Białej_Gwiazdy_NH